Evde Tedavi

Bu sitede fizyoterapi ana başlığı altında uygulanan tedavi yöntemleri ve bazı hastalıklar hakkında bilgi verilecektir. Günümüz tıbbında, kas iskelet sistemi hastaları ve nörolojik rehabilitasyon gerektiren hastalar problemlerine ilk önce medikal ilaç tedavisi ve ameliyatla çözüm aramaktan kaçınmaktadır. Problemlerine daha doğal ve etkili manuel terapi , elektro terapi , klinik egzersizler , klinik bantlama teknikleri , kuru iğneleme , hacamat ,batı akapunkturu gibi tedavi yöntemleriyle çözüm aramaktadır.

Belirtilen tedavi yöntemleri ilgili uzman hekim tarafından tanısı konmuş olarak gelen hastalara uygulanmaktadır. Tedavi programınız oluşturulmadan önce fizyoterapi değerlendirme yöntemleri yapılmaktadır. Daha sonra hastalığınıza en uygun olan tedavi teknikleri belirlenmektedir. Bu teknikler oluşturulan tedavi programına göre 45 dk – 1 saat lik seanslar halinde uygulanmaktadır.  Seans sayısı ise hastalığa ve hastalığın şiddetine göre  5 ile 30 seans arasında değişmektedir.

Bu tedavi yöntemlerinin hepsi kendi evinizde size sunulmaktadır. Gerekli ekipman ve malzemeler ev ortamında öncesinde hazırlanmaktadır. Hastaneye gelmek yerine kendi evinizde tedavi olma imkanı  sağlanılmaktadır. Tecrübeli, eğitimli  ve güvenilir ellerde fizyoterapistiniz evinizde özel olarak sadece sizi tedavi  etmektedir.

Uygulanan bütün teknikler bilimsel verilere dayanmaktadır.

Tek bir tedavi yöntemiyle hastalığınıza yaklaşılmamaktadır. Holistik bir yaklaşımla uygun olan tekniğe karar verilip tedavi yapılmaktadır.

Sadece elektroterapi-sadece manuelterapi-sadece-kuru iğneleme değil her birinden hastalığınıza iyi gelecek bir aşama kat ederek sonuca ulaşmak hedeflenmektedir.

Sizde ağrılarınızdan kurtulmak ve yaşam kalitenizi artırmak isterseniz bu yöntemi deneyin…

evde fizik tedavi evde rehabilitasyon evde fizyoterapist evde fizyoterapi fizik tedavi ve rehabilitasyon özel fizyoterapist özel rehabilitasyon özel bakım
fizyoterapi ve rehabilitasyon evde bakım özel fizik tedavi hemipleji rehabilitasyonu felç rehabilitasyonu Gaziantep fiziktedavi Gaziantep fizyoterapist
http://www.evdetedavi.net web sitesinde yer alan her türlü medikal bilgi, yorum, duyuru ve tanıtım faaliyetleri ile ilgili sayfa düzenlemeleri, güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilerek derlenmiştir. http://www.evdetedavi.net 'da yer alan her türlü bilgi, değerlendirme, yorum ve görüntüler kişileri bilgilendirmeye yönelik olup, hiç bir şekilde kişinin doktorundan ve fizyoterapistinden bağımsız teşhis ve tedaviye yönlendirilmesi anlamına gelmemektedir. Burada yer alan bilgi ve değerlendirmelerin uygulanması sonucunda ortaya çıkacak doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan http://www.evdetedavi.net sorumlu olmayacaktır.